top of page

DİDAKTİK EKİPMANLAR

Armfield, dünyadaki tüm ana mühendislik disiplinleri için mühendislik eğitici ekipmanları ve araştırma geliştirme teknolojisi sağlamaktadır: Kimya Mühendisliği; Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği; Gıda Teknolojisi gibi bir çok disiplinde elli yılı aşkın bir süredir, Armfield hâlâ pazar lideri olarak görülüyor ve dünyadaki üniversiteler, kolejler, okullar ve araştırma merkezlerinde inovasyonu arttırmak için yenilik yapmaya devam ediyor.

İtalyan De Lorenzo, mesleki eğitim ekipmanları tasarımında ve bu ekipmanların geliştirilme ve üretim aşamalarında dünyadaki ilk kuruluşlardan birisidir. De Lorenzo kendi şirketleri ve/veya dünyanın hemen her ülkesindeki distribütörler vasıtasıyla faaliyet göstermektedir. De Lorenzo’nun ekipman ve eksiksiz laboratuvar geliştirdiği disiplinler oldukça fazladır. Elektrik Mühendisliği (örn. Tesisatlar, elektrik makineleri laboratuvarları ve atölye çalışmaları, elektrik enerji mühendisliği, vb.), Temel Elektronik, Güç Elektroniği, Endüstriyel Elektronik, Telekomünikasyon, Pnömatik, Hidrolik, Otomasyon, Otomotiv Teknolojisi, Yenilenebilir Enerjiler, Enerji Verimliliği, Katodik Koruma, Termotronik ve teknik/mesleki Enstitüler ve üniversitelerde incelenen diğer teknik disiplinlerdir.

ALECOP yarım yüzyıla yakın tecrübesi ile eğitim projelerinde ve didaktik ekipmanların üretiminde ön plana çıkmaktadır. hem İspanya pazarında hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan temsilcilikleri ile pazarda aktif bir şekilde yer almaktadır. ALECOP; mesleki eğitim ve öğrencilerin çalışma dünyasına dahil edilmesi ve ihtiyaç duyulmasına cevap verecek bir dizi ürün ve hizmet geliştirmiştir.  Bu ürünler geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bu disiplinler arasında Otomotiv Mühendisliği, Mekanik Üretim sistemleri, Analog ve Dijital Elektronik ile Mikro Kontrolcüler, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik Makineleri, Güç Elektroniği, Düzenleme ve Kontrol sistemleri ve Yenilenebilir Enerji konuları yer almaktadır. Alecop ayrıca Dünyanın çeşitli ülkelerindeki  üniversiteler ve yönetimler ile birlikte birlikte bir çok projeye imza atmıştır.

100 yılı aşkın süredir PHYWE okul eğitimi ve bilimsel araştırmalar için bilimsel aletler, deneyler ve çözüm sistemleri geliştirmekte, üretmekte, tedarik etmekte ve kurulumunu yapmaktadır. Modern e-Öğrenim sistemleri, yazılımı ve eğitim kursları, kurulum hizmetleri ve kapsamlı danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi hizmet vermektedir. Amacı, yarının bilgiye dayalı, bağımsız ve gelişmiş toplumu için mümkün olan en iyi öğretim ve eğitimi kolaylaştırmaktır. Bu nedenle PHYWE ürünlerini geliştirmek için sürekli çalışıp, eğitim ve araştırma sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve programlarını genişletmektedir.

bottom of page