top of page

GENEL LABORATUVAR 

Ağır araştırma ekipmanlarının kullanımını kolaylaştırmak ve laboratuvar ömrünü uzatmak için değişen şartlara ayak uydurabilecek şekilde kolayca yeniden yapılandırılabilen laboratuvar mobilyaları. Güncel laboratuvar ekipmanlarına uyum sağlamak için tasarlanmış ve gelecek için esnek sistemlerdir. Laboratuvar için gelen ihtiyaçların (gaz, su, elektrik) dağıtımında dahili altyapıya uygun sistemler kullanılmaktadır. Mobilya sistemlerinin geliştirilmesinde ve sunumunda 3D ve 2D modellemelerle gerekli görsel çalışmalar yapılabilmektedir.

1983’te faaliyetlerine başlayan İnterlab, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünlerine güvenen, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.


Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonuyla İnterlab, üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Türkiye’de analitik ve “life science” kimyasallarına ek olarak tüm laboratuvar sarf malzemeleri pazarının lideri olarak başarısı, elde ettiği müşteri güveninin açık bir göstergesidir.


Öngörü sahibi karakterle en iyi kalitenin güçlerini birleştirip bunları 37 senelik kapsamlı bilgi birikimi ile zenginleştiren ve tüm bunları makul fiyatlara sunan İnterlab, şubeleri, özel iştirakleri ve sektördeki en büyük satış ve pazarlama ekibini oluşturan 250 kişilik uzman personeliyle kendisini sektörün lider firması olarak konumlandırmaktadır.

bottom of page