top of page

HİZMETLERİMİZ

Eğitim Hizmetlerimiz

Satın aldığınız ürünlerin, projenize, saha ya da tesisinizdeki işleyişe ve iş programınıza uygun ve etkin kullanımı için personellerinizin eğitimlerini, yeni modeller ve gelişmiş uygulamalar konusunda bilgilendirme hizmetlerini kapsamaktadır.

Supervizyon

Yerinde montaj, kurulum, sıfır okuma ve test işlemleriniz esnasında personelinize firmamızdan görevlendirilecek mühendisin eşlik etmesi, kurulum ve okumaların hem cihazların prosedürlerine hem de proje ve şartnamelere uygun yapılmasının sağlanması hizmetidir.

Periyodik Ölçüm

Kendi makine parkımızla sahanızda veya tesislerinizde gerekli ölçümlemelerin yapılarak raporlarının hazırlanması, gerekli grafik ve tablolarla tarafınıza ve üçüncü tarafların ilgisine sunulması hizmetlerini kapsamaktadır.

Akreditasyon

Çalışma alanlarınızın ve yapmakta olduğunuz çalışmaların ulusal ve uluslararası alanda gerekli akreditasyon ve onay işlemlerinizin takibini kapsamaktadır.

Kalibrasyon

Ürünlerinizin sağlıklı çalışmasına devam etmesi, alınan ölçüm verilerinin sağlıklı ve güvenilir olması için üretici firma destekli kalibrasyon hizmetlerimizi kapsamaktadır. Yetkili personeller elinde, akredite tesis içinde ve onaylı kalibrasyon cihazları kullanılmaktadır.

Bakım Onarım

Ürünlerinizin periyodik bakım ve kontrolleri, gerekli durumlarda onarımlarının yapılması, müşterilerimizin talepleri doğruldusunda yedek parçalarının tedarik edilmesi hizmetlerini kapsamaktadır.

Ürün gamında bulunan, periyodik kalibrasyon gerektiren cihazların kalibrasyon hizmetleri CFU International tarafından sağlanmaktadır. Kalibrasyon hizmeti yerinde veya Ankara fabrikamızda sağlanabildiği gibi gerekli durumlarda yurtdışı üretici firmalar tarafından da yapılmaktadır. Uzman saha ekiplerimiz tarafından yerinde servis ve bakım desteği verilebildiği gibi gerekli durumlarda Ankara fabrikamızda cihaz bakımları sağlanmaktadır. Temsilcisi olduğumuz markaların sorumluluğumuzda olan, satışını üstlendiğimiz tüm ürün gruplarında ürünlerinin satış sonrası eğitimleri, laboratuvar ya da saha kullanımına yönelik cihazların ve setlerin kurulumları ve ilk işletime başlamaları firmamız uzman mühendisleri ve teknik personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

bottom of page