JEOTEKNİK ÖLÇÜM

Geocomp, ABD genelinde ve dünyadaki müşterilere kapsamlı jeo-yapısal tasarım ve performans izleme hizmetleri sunmaktadır. Yapısal ve jeoteknik malzeme davranışını derinlemesine anlayarak, performans izleme teknolojileri ile birleştirerek, yenilikçi ve sağlam jeo-yapısal çözümler sunarak, projelerin riskini ve maliyetini daha iyi kontrol etmenizi sağlar.

Earth System, jeoteknik, çevresel ve yapısal izleme ölçümlerinin, iletimi ve yönetimi için enstrümantasyon, veri kaydediciler ve yazılım alanında bir tasarım, üretim ve pazarlama şirketidir. İş modeli tamamen kalite ve yenilik arayışına dayanır. Tedarikçilerinin titizlikle seçilmesi ve üretim süreçlerinin kalite kontrolü, pazarın dayattığı en yüksek kalite standartlarına uygun enstrümanlar sunmasını sağlar.

APAGEO, 1984 yılında kurulmuştur. Şirket başlangıçta ünlü Ménard basınçölçerini üretmeye başlamış sonrasında hem ulusal hem de uluslararası alanda kendi sektöründe amiral gemisi şirketi olmuştur. Apageo, kuruluşundan bu yana portföyünü zenginleştirmiş ve en iyi müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi birikimini geliştirmiştir. Alanında yenilikçi lider olan Apageo, Ar-Ge'ye daima yatırım yapmış ve sonuçlarının büyük bir bölümünü üretim araçlarının uygulanmasında kullanmıştır.

Geotek, Geotek Ltd, Geotek Coring Ltd ve Geotek Coring Inc.'den oluşan bir şirketler grubudur. 20 yılı aşkın bir süredir Multi-Sensor Core Logger (MSCL) sistemleri üretmektedir. Geotek şirketler grubu, dünya çapında bilim ve endüstriye ekipman satışı ve hizmeti sağlamak için jeofizik ve jeokimyasal sensörler, karot numunesi ölçüm cihazlarını kullanmaktadır.

© CFU 2020