SONDAJ EKİPMANLARI

Coretest Systems, çekirdek analiz cihazlarının dünyadaki lider üreticisi olmasının yanı sıra gelişmiş ve yenilikçi bir tasarım ve mühendislik şirketidir. 1984 yılından beri petrol ve gaz endüstrisi için temel analiz ekipmanı ve bileşenlerini içeren geniş bir ürün yelpazesini tasarlamakta ve üretmektedir. Coretest Systems, son yıllarda petrol mühendisliği, jeoloji ile üniversiteler için tasarlanmış ve üretilen özel Öğretim Sistemi dershanelerine ve ilgili öğretim laboratuvarlarına öncülük etmiştir.

1941 yılından bu yana, LEUTERT petrol, gaz ve denizcilik endüstrisi için araçlar üretmektedir. Silindir basınç göstergeleri, yüzey ve dip delikli akışkan örnekleyicileri, numune silindirleri, basınç ve sıcaklık göstergeleri, dinamometre, sıvı seviyesi aletleri ve çimento test ekipmanları tasarlamak ve üretmek için çalışmaktadır. LEUTERT, 2012 yılında, özel amaçlı araçların tanınmış ve saygın üreticisi olan TDS'nin ticari faaliyetini satın almıştır.

Avrupa'da sondaj kulelerinin önde gelen üreticilerinden biri olan MASSENZA DRILLING RIGS, üretiminin verimliliğini, rekabet gücünü ve kalitesini iyileştirmek için sürekli ve sürekli bir araştırma ile 1921'den beri sondaj kuleleri üretip geliştirmektedir. Deneyimleri sayesinde farklı türlerdeki teknolojileri önerebilmekte ve sondaj kuleleri müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak şekilde özelleştirilebilmektedir.

© CFU 2020