top of page

MALZEME TEST EKİPMANLARI

CFU Material Testing Equipment.png

CFU Malzeme Test Cihazları inşaat malzemeleri için test ekipmanları üretmektedir. CFU ürünlerinin kalitesi, güvenilirliği ve performansı uluslararası standartlar gereğince test edilir ve garantilerle desteklenir. CFU, müşterilerinin ürün yatırımının bir parçası olan satış sonrası hizmetleri kendi bünyesinde sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimiyle, dikkatle yönetilen ve denetlenen kalite sistemiyle müşteri gereksinimlerini karşılamak önceliğidir. Genel ürün kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Troxler Electronic Laboratories Inc. inşaat sektörü için test / kalite kontrol ölçüm cihazları imalatında dünya lideridir. Nükleer Nem / Yoğunluk Ölçerler için endüstri standardı olarak dünya çapında tanınmaktadır. Troxler, inşaat sektöründe kaliteli ve hassas yeni ürün standartları sağlamaya devam etmektedir.Troxler ekipmanlarının tam listesi için, lütfen Ürünler bölümüne gidin.

TransTech Systems, çok çeşitli endüstriler için sağlam enstrümantasyon çözümleri geliştirmek ve sunmak amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Empedans spektroskopisi ve empedans tomografisinde çekirdek teknolojilerin uygulamalarını, Buried Explosive Detection (Yeni Ürün Geliştirme) gibi çeşitli endüstrilere ve uygulamalara genişletmekte ve imalat prosesleri için yıkıcı olmayan süreç denetimi yapmaktadır.

Agrega, toprak, çimento, beton, asfalt, metal ve genel laboratuar ekipmanları için malzeme test ekipmanında hızla yeni ELE'ye dönüşen 50 yıllık bir İtalyan üreticisi. Ekipmanları ağırlıklı olarak Kimya, İnşaat, Mekanik, Metalurji, Madencilik, Jeoloji, Petrol Mühendisliği bölümlerinde ve mesleki eğitim tesislerinde kullanılmaktadır.

İşletme, yol yapımı, inşaat mühendisliği ve demiryolu inşaatı için yeni test ekipmanlarının üretimi ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır ve bu alanda Avrupa pazar liderlerinden biridir. Kuruluş, ünlü Avrupa üniversiteleri ve Fraunhofer Enstitüsü ile yakın işbirliği içinde yürütülen yoğun araştırma sayesinde uluslararası pazarda kalıcı bir yer bulmuş ve güvence altına alabilmiştir. Bugün HMP, dünyanın her yerinden 70 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Giatec Scientific Inc. İnşaat sektörüne gelişmiş beton test çözümleri sunan, bilgiye dayalı bir şirkettir. Giatec, somut altyapıların somut ve doğru koşul değerlendirmesinin performansa dayalı kalite kontrolüne yönelik yeni yöntem ve cihazlar sunar. Bu yenilikçi araçlar, beton üreticileri, danışmanlık şirketleri ve altyapı sahipleri ve operatörleri gibi çeşitli uygulamalar için tasarlanmıştır.

Glenammer felsefesi, mükemmel müşteri hizmeti ile desteklenen en yüksek kalitede test elekleri üretmektir. Glenammer, ürünlerine olan güçlü tutkusunu yansıtan elekler tedarik etmeye kendini adamıştır ve dünyanın her yerindeki müşterilerin en iyi ve en doğru örnekleri elde etmesine yardımcı olmak için her zaman mükemmellik ve yenilik için çaba gösterecektir.

ROMDAS (ROad Measurement Data Acquisition System), Data Collection Ltd. (DCL) tarafından yerel kaynaklı araçları kullanarak kaplama bilgisini toplamak için tasarlanmış düşük maliyetli bir modüler sistem olarak geliştirilmiştir. ROMDAS, özel sektör, kamu kurumu veya araştırma kurumları için, çeşitli bilgilerin hızlı ve doğru bir şekilde ölçülmesi gereken herkes için büyük esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

James Instruments Inc., beton ve diğer inşaat malzemeleri için Tahribatsız Muayene ekipmanlarında uzmanlaşmıştır. İnşaat altyapısının iyileştirilmesinin merkezinde, mevcut inşaatın durumunu değerlendiren araçlar bulunur. Tahribatlı ve Tahribatsız Muayene (NDT) teknikleri uygulanmaktadır. Yıkıcı testler doğrudan bilgi sağlayabilir, ancak nispeten pahalıdır, zaman alıcıdır ve yapıya zarar verir. Tahribatlı test sonuçları, yapıya zarar vermeden test edilebilecek yapıdaki yerlerin sayısı sınırlı olduğundan, genellikle istatistiksel yaklaşımlar kullanılarak değerlendirilemez.

infraTest Prüftechnik GmbH, tüm yapı malzemeleri sektörü için test ve analiz ekipmanlarının geliştirilmesi, üretimi, dağıtımı ve ticareti ile uğraşmaktadır. Standart test makinelerinden büyük karmaşık dinamik tesislere ve anahtar teslimi laboratuvar sistem çözümlerine kadar asfalt, beton, çimento ve toprak testleri için ekipman geliştirir.

bottom of page