YAZILIM

Geosoft, 25 yıldan uzun bir süre sonra, arama ve yer bilimleri alanlarında - masaüstü, sunucu ve İnternet platformlarında hizmet ve teknoloji çözümleri sunmaya odaklanmıştır. Beş kıtadaki ofisleri ve uluslararası iş ortakları ağıyla Geosoft, hükümet jeolojik araştırmaları ve ajansları da dahil olmak üzere binlerce kuruluşa hizmet etmektedir. Geosoft, Kanada'da en iyi 150 İşyerinden biri olarak seçilmiştir.

Özellikle enerji sektöründe süreç yönetimi sistemlerinde öğrenci ve operatör eğitimi için simülasyon yazılımları hazırlayan bir Amerikan yazılım şirketidir. Petrol ve Yağ, Mekanik, Endüstriyel ve Kimya Mühendisliği fakültelerinde ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Golden Software, hem basit hem de karmaşık verileri, haritalar, grafikler ve modeller gibi anlaşılabilir görsel araçlara dönüştüren yazılımların geliştirilmesinde uzmanlaşmış, bilimsel grafik yazılımının lider sağlayıcısıdır. Golden Software ürünleri madencilik, petrol ve gaz, mühendislik, tıp, uygulamalı bilim ve üniversite ortamlarında kullanılmaktadır. Şirket, 2018 yılında 35. yıldönümünü, yedi kıtada 190'a yakın ülkede ve bölgede 250.000'den fazla yazılım lisansı ile kutladı. Golden Software ürünleri dünya çapında 10.000'den fazla şirket ve üniversite tarafından kullanılmaktadır.

© CFU international 2018